Kuruluş Osman’da Balgay intikam için geri dönüyor! Osman Bey’in ölüm kalım savaşı.

Atv’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman’ın merakla beklenen 21’nci bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan ve sürprizlerle dolu yeni bölümde, Aygül’ün ihanetine uğrayarak yakalanan Osman Bey, Moğolların elinde ölüm kalım savaşı verecek. Oğlu Bahadır’la birlikte beyliği geri almak için sinsice plan kuran Dündar ise Gündüz ve Bamsı beyleri tuzağa düşürüyor. İşte Kuruluş Osman’ın merakla beklenen 21’nci bölümünde yaşanacaklar…

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın 13 Mayıs Çarşamba saat 20:20’de atv’de ekrana gelecek heyecan ve sürprizlerle dolu yirminci bölümünde; Osman Bey, Dündar’dan yaptıklarının hesabını soruyor!
.

Aygül’ün ihanetine uğrayarak yakalanan Osman Bey, bu bölümde Moğolların elinde ölüm kalım mücadelesi veriyor.

« Bana verdiğin sadakat sözünü çiğnedin Osman » diyen Balgay, Osman Bey’i darağacına asarken, oğlu Bahadır’la birlikte beyliği geri almak için sinsice bir plan kuran Dündar, Gündüz ve Bamsı beyleri tuzağa düşürüyor.

Osman Bey, Moğolların elinden nasıl kurtulacak? Dündar’ın tuzağına düşen Gündüz ve Bamsı beylerin akıbeti ne olacak?

Şehit oğlunun nişanlısı Burçin tarafından vurulan Bamsı Bey, hayatta kalabilecek mi? Dündar, Kayı Obası’nda darbe yapıp beyliği alacak mı?

Baba evine dönen Bala Hatun, Osman Bey’den vaz mı geçecek? İntikam yemini eden Aygül, Alişar’la evlenecek mi? Kongar, Osman Bey’e yardım edecek mi?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20.20’de atv ekranında yanıt bulacak.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *